Een nieuw jasje voor de website van de Sionskerk!

Nieuws

Onze website is al enige tijd oud en toe aan vervanging. Zo werkt de nieuwe website sneller en – voor u als bezoeker en voor ons als beheerders – eenvoudiger. Tegelijk met onze kerk worden ook de websites van de andere wijkgemeenten van de Protestantse Gemeente Zwolle vernieuwd. Alle websites zijn eind van dit jaar operationeel. De gezamenlijke stijl benadrukt het ‘wij horen bij elkaar’. Maar het is ook functioneel. Alle websites draaien voortaan op hetzelfde systeem. Hierdoor kunnen we als kerken bijvoorbeeld makkelijk informatie uitwisselen, en het bespaart kosten. De nieuwe website is nieuw en fris. Maar dezelfde vertrouwde plek om elkaar digitaal te ontmoeten en inspireren.

Op donderdag 5 oktober proberen we alle artikelen, kerkdiensten, activiteiten en nieuwsrubrieken online te krijgen.

Heeft u nog vragen? Neem dan contact met ons op!

Met vriendelijke groeten,

Menno de Visser,
Ray Westerkamp

E-mail: webmaster@sionskerkzwolle.nl

Meer nieuws

Jeugd

Speel Sirkelslag “Ga mee!”

Op 6 oktober om 19.00 uur spelen we in de Sionskerk weer Sirkelslag. We doen dit in twee groepen. Sirkelslag KIDS voor 9-12 jaar en Sirkelslag YOUNG voor 13-16 jaar.

Kerkdienst

Open deurdienst dd 8 oktober om 18:45 uur

Wees welkom in de Open deurdienst op 8 oktober aanstaande om 18:45 uur in de Sionskerk (Glanerbeek 10 – Aa-landen).

Nieuws

Boekenmarkt 14 oktober 2023

Als Kerk en Israël commissie vindt er na de corona weer een boekenmarkt plaats. De opbrengst is dit jaar voor de Stichting Struikelstenen Zwolle.